Pakiety ofert

Poniżej znajdziesz listę dostępnych pakietów ogłoszeń (usług, produktów, stron www) dla firm – kliknij nazwę pakietu, aby poznać jego zakres. W ramach pakietów możesz dodawać zarówno swoje usługi firmowe, jak i produkty, oferty, serwisy internetowe i innego typu strony www.
Zakupu pakietu należy dokonać będąc już zalogowanym na swoje konto i dopiero po dodaniu wpisu. Po jego dodaniu pojawi się lista dostępnych pakietów do wyboru dla danego typu wpisu. Wybierz i opłać jeden z nich i poczekaj na aktywację Twojego wpisu przez moderatora. Jeżeli po dodaniu ogłoszenia nie pojawi się żaden pakiet do wyboru oznaczać to będzie, że nie wykorzystałeś jeszcze limitu swoich wpisów w ramach aktywnego pakietu i nie musisz jeszcze kupować następnego, aby dodać to ogłoszenie.
Pakiety można kupować wielokrotnie, tzn. gdy wykorzystasz już swój pakiet, a chcesz dodać więcej wpisów, możesz kupić następny pakiet. Nie zalecamy jednak kupowania kolejnego pakietu, gdy aktualny pakiet nie został jeszcze wykorzystany na Twoim koncie (może to powodować konflikty pomiędzy pakietami).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.